Kwiaty więdną, czekoladki tuczą… Jak wybrać prezent dla Niej, który zauroczy na długo?

W kategorii bezpiecznych, praktycznych, ale jednocześnie pełnych wdzięku podarków szczególną popularnością cieszą się modowe dodatki. Nie trzeba brać poprawki na rozmiar ani termin przydatności do użycia, nie grożą większe „faux pas”, a obdarowywana w większości przypadków może być tylko rada. Której bowiem kobiecie nie przyda się jeszcze jedna torebka, dodatkowa apaszka czy parasol niekapiący?

Dodatki na niepogodę

Niby człowiek chętniej myśli o lecie i związanych z nim przyjemnościach. Ale szara słota jest normalnością w naszej szerokości geograficznej i nie ma żadnego powodu, abyśmy nie chciały jej sobie uprzyjemnić… modą! Parasol niekapiący to tymczasem nowinka na rynku, która bez wątpienia stanowi doskonały pomysł na prezent – zaskakujący, praktyczny, ale przede wszystkim piękny. Bo jak już chodzić po deszczu, to z klasą!

Prawdziwa elegantka wyposaży się więc w kolorowe kalosze, wzorzystą pelerynę z charakterem, torbę z nieprzemakającego materiału oraz parasol niekąpiący, który ma tą fantastyczną właściwości, że jest zdobny tak od góry, jak i od spodu. Wystarczy więc unieść nieco wzrok, aby zamiast szarych chmur zobaczyć nad głową barwny kwiat czy optymistyczną mozaikę.

Parasol niekapiący czyli przeciwdeszczowe know-how

Współczesne dodatki modowe są coraz sprytniejsze, śmiało podążając za nowinkami technicznymi. Mamy już rękawice z opuszkami przystosowanymi do obsługi telefonu i kominy, z których da się zrobić szal, opaskę czy gumkę do włosów. Każdy taki designerski wynalazek to wspaniały prezent dla Niej – kobiety nowoczesnej, kochającej chwytać trendy, póki gorące.

Pod tym względem parasol niekapiący jest naprawdę hitem i przełomem. Zamiast typowego składania do środka zastosowano w nim bowiem innowacyjną technologię zwaną „reverse-open”, co oznacza dosłownie „wsteczne otwieranie”. Zamiana kierunków otwierania i zamykania czaszy pozwala po mokrym spacerze utrzymać całą wilgoć wewnątrz, co chroni właścicielkę od zamoczenia. Gdy chcesz parasolkę wysuszyć, rozkładasz ją z powrotem i pozostawiasz do odkapania niczym klasyczny model.

Pomysł na prezent z przesłaniem

Oprócz wyjątkowej funkcjonalności parasol niekapiący ma jeszcze jedną olbrzymią zaletę – dostępny jest w dziesiątkach wersji wzorniczych, co pozwala spersonifikować prezent dla Niej. Miłośniczce kwiatów podarować możesz bowiem jej ulubiony gatunek, który nigdy nie zwiędnie. Z kolei fankę odważnych motywów uradujesz parasolką z kolorową mozaiką w pogodnych barwach, przeczących szarudze jesieni. Parasol niekapiący może być również bardziej subtelny, elegancki, z delikatnym wzorkiem na uniwersalnym ciemnym tle.

Jednym słowem, jakąkolwiek osobowość miałaby obdarowywana, w bogatej ofercie nowoczesnych parasolek o odwróconym systemie składania znajdziesz na pewno model, który sprawi ogromną radość estetyczną i użytkową. Taki prezent dla Niej ma zaś bardzo szczególny wydźwięk, bowiem symbolizuje chęć ochrony i troskę z Twojej strony – wartości, które kobiety cenią sobie bardzo wysoko!